Home
  • 016 980318
  • 0653696097
info@zwembad.eu



€ 95,00 2-3 werkdagen levertijd

Kopen

Ophaalcentra
Ref: ZFPX9040


Over ons

016-98 03 18

info@zwembad.eu




Obtenir Adobe Flash Player

Booster pomp zonder pre-filter om water voor El Ninoverwarming


Booster pomp zonder pre-filter om water voor El Ninoverwarming tot 3 meter hoog te pompen. Debiet 5,9 m³/h

 

Met deze pomp kan u een extra impuls geven aan het water in de uitlaat van je patroonfilter en het water tot 3 meter hoogte opvoeren. Debiet 5,9m³/uur. Opgepast : de pomp heeft geen pre-filter en dient in de uitlaat van de patroonfilter te worden aangesloten. Geleverd met aansluitingen naar diameter 50, 38 en 32

 

FAQ

Vraag :
Moet bij die booster nog een apart filter?? De booster kan niet aangesloten worden op het filter die bij de intex baden hoort?? 

Antwoord :
Deze boosterpomp kan gewoon gebruiken met uw Intex filter !

Vraag :
Hoe sluit ik de boosterpomp aan ? 

Antwoord :
De zuig van de boosterpomp (horizontaal) zet je in de pers van de patroonfilterpomp , de pers van de boosterpomp gaat naar de zonnecollectoren , de uitlaat van de zonnecollectoren gaat naar het zwembad.

Vraag :
Wit is het vermogen van de pomp ? 

Antwoord :
90W

 

2-3 werkdagen levertijd



Klanten die dit artikel hebben gekocht kochten ook


Product recensies




Vertel een vriend(in)



Heeft u een vraag over Booster pomp zonder pre-filter om water voor El Ninoverwarming?

Volledige naam:
E-Mail adres:



Dit artikel is op donderdag, 24 mei 2007 toegevoegd.