Home
  • 016 980318
  • 0653696097
info@zwembad.eu

Regeling temperatuur



Pomp enkel door je zonnepanelen wanneer dit efficient is. Dit kan aan de hand van een minisol of digisol.



Op de controller kan je een temperatuursverschil instellen.

 

Als de temperatuur op je dak , waar je zonnepanelen  liggen , X aantal ° hoger is dan je zwembadwatertemperatuur , laten deze regelingen je pomp aan /uit springen.

 

 

 

  • 3-wegkraan 50mm voor zwembadverwarming  € 45,00  3-wegkraan 50mm voor zwembadverwarming 3-wegkraan voor zwembadverwarming Deze kraan kan gebruikt worden bij  alle types van zwembadverwarming !  

    Hoge kwaliteiskraan aan HAMERPRIJS   !!  Winkelprijs = 50-70 euro De kraan is uit PVC (te lijmen) en de openingen hebben een diameter van 5cm.   DEZE KRAAN WORDT GEBRUIKT OM EEN BY-PASS TE MAKEN OP ZWEMBADVERWARMING  (SMARTPOOL OF EPDM-RUBBER VERWARMING,terug te vinden onder categorie verwarming) Als U een zwembadverwarming van het type Smartpool - EPDM rubber koopt, moet U die aansluiten op een zandfilter.

    Met de by-pass (te monteren in de filter uitlaat) kan U het water filtreren zonder dat het water door de zonneverwarming hoeft te gaan. 

    Bij bewolkt of regenachtig weer moet men blijven filtreren. Als het water dan over de verwarming gaat, zal je het water afkoelen in plaats van opwarmen! Als de diameter van de buizen 32 of 38 mm is, kunnen wij U overganen van 50mm naar 38 en 32 leveren.  (2 euro / overgang ) Hoe het werkt ?
    Meer informatie Kopen
  • 3-wegkraan WARTEL 50mm voor zwembadverwarming  € 79,00  3-wegkraan WARTEL  50mm voor zwembadverwarming 3-wegkraan voor zwembadverwarming ,Duits fabrikaat Deze kraan kan gebruikt worden bij  alle types van zwembadverwarming !  

    Hoge kwaliteiskraan aan HAMERPRIJS   ! De kraan is uit PVC (te lijmen) en de openingen hebben een diameter van 5 cm.   DEZE KRAAN WORDT GEBRUIKT OM EEN BY-PASS TE MAKEN OP ZWEMBADVERWARMING  (SMARTPOOL OF EPDM-RUBBER VERWARMING,terug te vinden onder categorie verwarming) Als U een zwembadverwarming van het type Smartpool - EPDM rubber koopt, moet U die aansluiten op een zandfilter.

    Met de by-pass (te monteren in de filter uitlaat) kan U het water filtreren zonder dat het water door de zonneverwarming hoeft te gaan. 

    Bij bewolkt of regenachtig weer moet men blijven filtreren. Als het water dan over de verwarming gaat, zal je het water afkoelen in plaats van opwarmen! Als de diameter van de buizen 32 of 38 mm is, kunnen wij U overganen van 50mm naar 38 en 32 leveren.  (2 euro / overgang ) Hoe het werkt ?
    Meer informatie Kopen
  • Temperatuurs Minisol regelaar zwembad stuurt zwembadpomp  € 150,00  Temperatuurs Minisol regelaar zwembad stuurt zwembadpomp Automatische temperatuurscontroler voor
    Zwembad verwarming op zonne energie     Kan gebruikt worden bij alle types van zwembadverwarming op zonne-energie!     GLOEDNIEUW - 2 jaar garantie U biedt op een kit met daarin de benodigdheden voor een temperatuurscontroler op zonneenergie. In de kit zit de controler, temperatuurssensor voor de dak-temperatuur, temperatuursensor voor het water, krimpkousen en de inbouwstukken om de watertemperatuur in een PVC leiding Ø5cm te meten.           DEZE TEMPERATUURSCONTROLER WERKT OP ALLE VERWARMINGEN DIE WIJ AANBIEDEN (SMARTPOOL - RUBBER - PVC)     Deze temperatuurscontroler zal de filterpomp doen starten als de temperatuur van de zonneverwarming hoger is dan de temperatuur van het water. Van zodra de zon niet meer schijnt en de zonneverwarming afkoelt, zal de pomp stoppen. Deze temperatuursregelaar werkt voor zwembadpompen tot 5 ampère = 1,1 kW (de meeste zandfilterpompen voldoen hieraan)       Aansluitingen Ø5cm. Werkt op bestaande zandfilter met pomp.   Hoe werkt het ?           U verbindt de electriciteit van het net (220V) met de controler. U maakt een verbinding tussen de controler en de pomp. U verbindt de temperatuursmeters met de controler. De verbindingen moeten gemaakt worden zoals op de bovenstaande tekening.             FAQ :     Ik had nog een vraag over de temperatuurscontroller. Dezedoet de filterpomp starten en stoppen als ik goed begrepen heb. Als de temperatuur in de collectoren hoger is dan de temperatuur van het zwembad dan start de filterpomp en gaat het water door de collectoren en wordt verwarmd. Maar wat bij slecht weer dan werkt de filterpomp niet en wordt het water niet gefilterd.   Of moet ik hier nog iets bij tussen plaatsen om de pomp bij slecht weer toch te laten werken?
    Inderdaad , bij slecht weer 's avonds op een timer aansluiten en 's nachts filtreren.
      bestaat er anders nog een ander systeem dat volledig automatisch werkt?
    Ja , dat is de automatische regelkraan die wij aanbieden voor 500 euro
      Dus dat de pomp altijd filtert en bij warm weer het water door de collectoren gaat?
    in dat geval : in dat geval draait de filter elke dag en beslist de regelkraan of het water langs de collectoren gaat of niet
    Meer informatie Kopen
  • Temperatuurs Digisol regelaar zwembad stuurt zwembadpomp  € 285,00  Temperatuurs Digisol regelaar zwembad stuurt zwembadpomp Digitale regeling voor de sturing van electrische kraan of zwembadpomp.Stuurt het zwembadwater al dan niet langs de zonnepanelen of niet.Met 2 voelers voor buitentemperatuur en zwembadtemperatuur. Meer informatie Kopen
  • Kombisol zonneregeling en conventiele verwarming in één  € 395,00  Kombisol zonneregeling en conventiele verwarming in één De Kombisol regelaar 2 in 1 wordt gebruikt wanneer men zowel een klassieke verwarmingsbron als zonnepanelen installeert.
    Deze regelaar heeft een bijkomend contact tussen klemmen 7 en 12 waarmee de klassieke verwarming kan aangestuurd worden.

    Let op : dit contact mag maar 3.5A schakelen , het is best een relais te gebruiken en daarmee de verwarming onrechstreeks te schakelen.

    Op de Kombisol zit een bijkomende regelknop om de schakeltemperatuur van de klassieke verwarming in te stellen.
    Meer informatie Kopen
  • Electrische 3-weg kraan 50mm  € 300,00  Electrische 3-weg kraan 50mm Automatische 3wegskraan HARMOPOOL zonder temperatuurssensor.   Deze kraan wordt geassembleerd in Belgie en is van de hoogste kwaliteit.    
    Meer informatie Kopen
  • Temperatuurscontroler PRAHER via VOL automatische 3wegkraan Ø50  € 450,00  Temperatuurscontroler PRAHER via VOL automatische 3wegkraan Ø50 Automatische 3wegskraan PRAHER met temperatuurssensor (let op voor andere aanbieders : zij bieden de kraan zonder temperatuurssensoren aan !! ) Deze temperatuurscontroler opent of sluit een kraan automatisch bij zon vs bewolkt weer. Deze kraan wordt helemaal vervaardigd en geassembleerd in Duitsland en is van de hoogste kwaliteit.Hij beschikt over een thermometer voor het dak en een thermometer voor het water. Als de zonnepanelen 2 graden warmer zijn dan het water, dan sluit een kraan in de by-pass zodat het water over de zwembadverwarming gestuurd wordt. Het voordeel van deze oplossing is dat de pomp niet steeds start en stopt.U dient de temp controler zelf te koppelen aan de automatische kraan via procedure op http://www.rudy-shop.com/Nederlands/3-wegkraan.pptWinkelwaarde van deze automatische driewegskraan bedraagt 900 euro !  Meer informatie Kopen
  • Temperatuurscontroler PRAHER VOL automatische 3wegkraan dia 63mm  € 500,00  Temperatuurscontroler PRAHER VOL automatische 3wegkraan dia 63mm Automatische 3wegskraan met temperatuurscontrole
    Deze kraan wordt helemaal vervaardigd en geassembleerd in Duitsland en is van de hoogste kwaliteit.

    Deze temperatuurscontroler opent of sluit een kraan automatisch bij zon vs bewolkt weer. Hij beschikt over een thermometer voor het dak en een thermometer voor het water. Als de zonnepanelen 2 graden warmer zijn dan het water, dan sluit een kraan in de by-pass zodat het water over de zwembadverwarming gestuurd wordt. Het voordeel van deze oplossing is dat de pomp niet steeds start en stopt.U dient zelf de kraan te koppelen aan de bijgeleverde temp controler via procedure http://www.rudy-shop.com/Nederlands/3-wegkraan.pptWinkelwaarde van deze automatische driewegskraan bedraagt 900 euro ! 
    Meer informatie Kopen
  • Temperatuurscontroler PRAHER VOL automatische 3wegkraan dia50mm  € 750,00  Temperatuurscontroler PRAHER VOL automatische 3wegkraan dia50mm Automatische 3wegskraan met HOGE temperatuurscontrole (voor zuiderse landen als Spanje , Frankrijk , Italie )

    Deze kraan wordt helemaal vervaardigd en geassembleerd in Duitsland en is van de hoogste kwaliteit.

    Deze temperatuurscontroler opent of sluit een kraan automatisch bij zon vs bewolkt weer. Hij beschikt over een thermometer voor het dak en een thermometer voor het water. Als de zonnepanelen 2 graden warmer zijn dan het water, dan sluit een kraan in de by-pass zodat het water over de zwembadverwarming gestuurd wordt. Het voordeel van deze oplossing is dat de pomp niet steeds start en stopt.Deze kraan heeft een hoge temperatuurs-beveiliging. Als de gewenste zwembadteperatuur is bereikt, wordt het water automatisch NIET naar de verwarming gestuurd.Winkelwaarde van deze automatische driewegskraan bedraagt 900 euro ! 
    Meer informatie Kopen
  • Temperatuurscontroler PRAHER via VOL automatische kogelkraan Ø50  € 500,00  Temperatuurscontroler PRAHER via VOL automatische kogelkraan Ø50 Deze temperatuurscontroler opent of sluit een kraan automatisch bij zon vs bewolkt weer. Hij beschikt over een thermometer voor het dak en een thermometer voor het water. Als de zonnepanelen 2 graden warmer zijn dan het water, dan sluit een kraan in de by-pass zodat het water over de zwembadverwarming gestuurd wordt. Het voordeel van deze oplossing is dat de pomp niet steeds start en stopt.Deze kraan wordt helemaal vervaardigd en geassembleerd in Duitsland en is van de hoogste kwaliteit.
    WINKELWAARDE 850 euro !

    Hoe werkt de automatische kraan ?- De kraan wordt in het midden gezet van een 3-kranen bypass.- Een voeler zit in een koud-water leiding of in het zwembad.- Een voeler ligt op het dak, in de zon.- Als de kraan sluit, gaat het water naar de verwarming.De automatische kraan gaat open als :- Als de temperatuur van het zwembadwater hoger is als de temperatuur ingesteld op de automatische kraan.- Als de temp van het water warmer is dan de temperauur van het dak.De kraan gaat dicht als :- de temp van het dak 3 graden warmer is dan de temp van het koude water EN de maximaal ingestelde zwembadtemperatuur nog niet is bereikt. 
    Meer informatie Kopen
  • Temperatuurscontroler via VOL automatische kogelkraan Ø63mm  € 550,00  Temperatuurscontroler via VOL automatische kogelkraan Ø63mm Deze temperatuurscontroler opent of sluit een kraan automatisch bij zon vs bewolkt weer. Hij beschikt over een thermometer voor het dak en een thermometer voor het water. Als de zonnepanelen 2 graden warmer zijn dan het water, dan sluit een kraan in de by-pass zodat het water over de zwembadverwarming gestuurd wordt. Het voordeel van deze oplossing is dat de pomp niet steeds start en stopt.Deze kraan wordt helemaal vervaardigd en geassembleerd in Duitsland en is van de hoogste kwaliteit.WINKELWAARDE 850 euro !

    Hoe werkt de automatische kraan ?- De kraan wordt in het midden gezet van een 3-kranen bypass.- Een voeler zit in een koud-water leiding of in het zwembad.- Een voeler ligt op het dak, in de zon.- Als de kraan sluit, gaat het water naar de verwarming.De automatische kraan gaat open als :- Als de temperatuur van het zwembadwater hoger is als de temperatuur ingesteld op de automatische kraan.- Als de temp van het water warmer is dan de temperauur van het dak.De kraan gaat dicht als :- de temp van het dak 3 graden warmer is dan de temp van het koude water EN de maximaal ingestelde zwembadtemperatuur nog niet is bereikt. 
    Meer informatie Kopen
  • T-stuk minisol  € 24,00  T-stuk minisol Apart T-stuk voor uw Minisol temperatuurregelaar. Dit zit standaard bij uw Minisol. Meer informatie Kopen
  • PVC t-stuk 50 mm met 1x 1/2" binnendraad  € 5,00  PVC t-stuk 50 mm met 1x 1/2" binnendraad Voor temperatuurmeting van het nog niet verwarmde water (in combinatie met temperatuurscontroler) Meer informatie Kopen
  • Printplaat autom driewegkraan praher  € 135,00  Vervangonderdeel indien toestel deffect is.
    Meer informatie Kopen
  • Electrische 2-weg kraan 50mm  € 300,00  Electrische 2-weg kraan 50mm   Automatische 2wegskraan/kogelkraan PRAHER zonder temperatuurssensor.   Deze kraan wordt helemaal vervaardigd en geassembleerd in Duitsland en is van de hoogste kwaliteit.   Meer informatie Kopen
Artikel 1 tot en met 15 (van 15 artikel) Pagina(s) gevonden:  1