|
|
» » »
SIDEMOUNT
-
Zandfilter Jupiter 13m³/H + Harmopool 0.5PK
€ 580,00
Debiet 8 m³/H , ultra stille pomp :
Combinatie met 13m³/H filter : Deze filter-pomp combinatie vormt de ideale filter voor filtratie van een zwembad van 50m3. De beste filtratie wordt bekomen de filter te vullen met 100 kg glasparels 0.4-0.8mm en daarboven 10-20 cm anthraciet (1 zak).Op het anthraciet zal zich een bacteriencultuur ontwikkelen, die de onzuiverheden in het zwembad (bij voorbeeld stikstofhoudende verbindingen afkomstig van zweet) zullen afbreken.De pomp heeft een lager debiet zodat de contacttijd tussen water en Anthraciet lang genoeg is om de biologische afbraak mogelijk te maken. Bij backwash zal - in deze filter-pomp combinatie- het anthraciet precies voldoende gefluidiseerd worden, om een optimale reiniging tijdens de backwash te garanderen. De filterpomp (8m³/h) verbruikt minder energie dan een traditionele filterpomp (12 of 15m³/h), zodat deze combinatie miner energie zal verbruiken dan de traditionele filt-pomp combinatie. Deze filtermethode is een afspiegeling van de manier waarop het filtersysteem van openbare zwembaden is opgebouwd.
Meer informatie
Kopen
-
Zandfilter Jupiter 13m³/H + HGS pomp 0,75PK
€ 769,00
Debiet 13 m³/H , uper stille pomp :
Combinatie met 13m³/H filter :
Meer informatie
Kopen
-
Zandfilter Jupiter 22m³/H + HGS pomp 1PK
€ 975,00
Debiet 18 m³/H , uper stille pomp :
Combinatie met 22m³/H filter :
Meer informatie
Kopen
-
Zandfilter Jupiter 13m³/H + Pentair pomp 0,75PK
€ 799,00
Debiet 16 m³/H , super efficiënte zwembad pomp met enorme prefilter.De ideale pomp met een groot debiet en laag verbruik én stille werking.
Combinatie met 13m³/H filter :
Meer informatie
Kopen
-
Zandfilter Jupiter 22m³/H + Pentair pomp 1PK
€ 999,00
Debiet 21 m³/H , super efficiënte zwembad pomp met enorme prefilter.De ideale pomp met een groot debiet en laag verbruik én stille werking.
Combinatie met 22m³/H filter :
Meer informatie
Kopen
| Artikel 1 tot en met 5 (van 5 artikel) |
Pagina(s) gevonden: 1 |
|