Onze klantendienst helpt u graag verder per mail met al uw vragen betreft bestellingen of de dienst na-verkoop. Voor technische vragen bent u steeds welkom in onze winkels.
Als zonnedouche wordt de 38-liter waterkolom volledig door de zon verwarmd.
Formidra Hybride douche Dada Curve (gebogen) 38L
Formidra vernieuwt zijn vlaggenschip model, de DADA.
De DADA CURVE is ook verkrijgbaar in een rechte uitvoering en onderscheidt zich door zijn strakke rondingen en zijn extra platte, vierkante douchekop met spiegeleffect. Met zijn slanke curve past deze buitendouche op natuurlijke wijze in elke tuin en voegt hij een vleugje design toe.
Sterke punten
De anti-kalk regendouchekop
Afneembare douchekop voor een veelvoud aan gebruiksmogelijkheden
De mengkraan en omsteller om uw ontspanningsmoment te personaliseren
De vergrote basis voor meer stabiliteit en de drukregelaar
Als zonnedouche wordt de 38-liter waterkolom volledig door de zon verwarmd. De DADA is echter ook uitgerust met een warmwaterinlaat die kan worden aangesloten op de waterleiding voor huishoudelijk gebruik. Dit betekent dat u kunt kiezen tussen 100% warm water op zonne-energie en, indien nodig, warm water uit het elektriciteitsnet.